Tandartsen, dokters en chirurgen… In het midden van de vorige eeuw toverden ze hun benodigdheden uit steriele stalen instrumentenkasten. Kasten die met flinke plakken roest inmiddels zo steriel niet meer zijn en ook steeds moeilijker te vinden zijn. Vandaar dat we ze nu zelf maken, gebaseerd op het oude ontwerp en bedoeld voor veel leukere spullen dan tandartsboren, scalpels en spuiten; althans, dat hopen we!
Het leuke kaske heeft laden en deurkes, elk met hun eigen formaat, greepke en afwerking. Het maakt het kaske lekker speels, terwijl de nonchalante zwarte kleur de eenheid bewaart.
Deze kei solide kast is al gelast, waardoor hij in één deel bij u thuis wordt geleverd. Gratis en met een dikke vette glimlach. Laat ge ons weten wanneer we welkom zijn?
Omdat we onze Rootsmannen ontwerpen en maken voor jou, vinden we het heel belangrijk om te horen hoe jij ze ervaart!